fbpx

 

mgr Michał Adamski – certyfikowany psychoterapeuta EAP

 
 

michal adamski psycheland wroclaw

 

Jest certyfikowanym psychoterapeutą Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP). Pracuje z osobami dorosłymi, prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową.

Ukończył całościowe szkolenia z psychoterapii w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie uzyskując dyplomy w zakresie psychoterapii indywidualnej, a także psychoterapii grupowej. 

Ukończył drugi stopień szkolenia Terapii Opartej na Mentalizacji (Mentalization Based Treatment) współorganizowanego i certyfikowanego przez Norweski Instytut Mentalizacji, Laboratorium Psychoedukacji i Pracownię Psychoterapii Humani.

Obecnie uczestniczy w zaawansowanym 3-letnim szkoleniu Core Training w podejściu ISTDP (Intensive Short-Term Dynamic Psychotherapy) - Intensywna Krótkoterminowa Psychoterapia Dynamiczna, akredytowanym przez Washington Institute Johna Fredricksona, prowadzonym przez Ośrodek ISTDP w Warszawie.

Ponadto jest absolwentem teologii i filozofii (UJPII) oraz Interdyscyplinarnych Humanistycznych Studiów Doktoranckich (UW).

Doświadczenie terapeutyczne zdobywał w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych oraz na Oddziale Psychiatrycznym Całodobowym Szpitala Miejskiego w Sosnowcu. Pracuje w nurcie terapii psychodynamicznej, z elementami ISTDP i MBT, którą poddaje regularnej superwizji u doświadczonych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W swojej pracy kieruje się kodeksem etycznym tych towarzystw. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Sekcji Psychoterapii PTP. 

 

 

 

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5