fbpx

 

mgr Joanna Płonka – psycholożka, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

joanna plonka psycheland wroclaw

Jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych na kierunku psychologia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie studentka IV roku czteroletniego Studium Psychoterapii, a także Studium Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie rekomendowanym oraz akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Psychiatryczne oraz doktorantka w Zakładzie Seksuologii Społecznej i Klinicznej na UAM w Poznaniu. 

Kliniczne doświadczenie zawodowe zdobywała podczas stażu na oddziale I Dziennym Psychiatrycznym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu oraz wrocławskiej Fundacji NonLicet przyjmując na konsultacje i terapię wsparciową osoby doświadczające przemocy bądź znajdujące się w kryzysie. Związana również z Centrum Zdrowia Psychicznego, gdzie współprowadzi grupę wsparcia dla osób z doświadczeniem choroby psychicznej oraz prowadzi psychoterapię indywidualną. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuje w podejściu psychodynamicznym.

Posiada także kwalifikacje do zajmowania stanowiska psychologa-nauczyciela w szkołach i placówkach edukacyjnych oraz ma doświadczenie w pracy z młodzieżą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Naukowego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

 

 

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5