Katarzyna Bartak-Surówka - psycholog, psychoterapeutka, seksuolog

kasia bartak surowka psycheland wroclawAbsolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest w trakcie specjalizacji z seksuologii klinicznej (PTS), a także szkoli się w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie w ramach pięcioletniego Studium Psychoterapii. Przygotowuje się do certyfikacji PTP. Swoją wiedzę seksuologiczną aktualizuje w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie, gdzie uczestniczy w licznych szkoleniach, oraz podczas sesji superwizyjnych.

Specjalizuje się w terapii seksuologicznej - pomocy terapeutycznej osobom, które odczuwają dyskomfort, trudności w sferze intymnej, seksualnej, w sferze relacji partnerskich.
Prowadzi również liczne szkolenia i warsztaty o tematyce seksuologicznej, m.in. na Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz na Uniwersytecie Wrocławskim w Instytucie Psychologii z zakresu seksuologii.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Jej praca podlega stałej superwizji u superwizora ze specjalizacją kliniczną.

Kontakt: +48 505 113 949

Aktualności

© 2018 Psycheland

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5