fbpx

 

 

dr n. hum. Marta Drażyńska – psycholog, psychoterapeutka, trener

 marta drazynska wroclaw

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz filologię polską. Odbyła pięcioletnie szkolenie w zakresie psychoterapii w podejściu Analizy Transakcyjnej, szkoliła się także w psychoterapii gestalt. Jest absolwentką „Studium Umiejętności Pracy z Grupą”, programu rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyła pięcioletnie Studium Psychoterapii w "Laboratorium Psychoedukacji" w Warszawie. Przygotowuje się do certyfikacji PTP.

Pracuje w podejściu psychodynamicznym. Współpracuje z Poradnią Zdrowia Psychicznego "Centrum Ikar" we Wrocławiu oraz z Pracownią Psychologiczną "Spotkanie" w Poznaniu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej. Doświadczenie zawodowe zdobywała także na oddziale I dziennym Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego. Jako trener zajmuje się szkoleniami z Analizy Transakcyjnej oraz różnego rodzaju umiejętności interpersonalnych.

Szkoliła m. in. psychologów, pedagogów, kuratorów sądowych oraz trenerów. Prowadzi indywidualną terapię ograniczoną w czasie i długoterminową, terapię grupową oraz diagnozę psychologiczną.

Kontakt: 693 435 344

Za fotografie dziękujemy Jordanowi Kłosowskiemu

logo 5